Bulletin k utkání #Pohár #7
Aligators - FBC Letka
MUŽE ČEKÁ DVAKRÁT LETKA

MUŽE ČEKÁ DVAKRÁT LETKA

Muže čeká v rámci osmifinále poháru, po vyřazení Otrokovic, prvoligová Letka. Se stejným soupeřem se následně utkají v rámci 1. ligy. Čeká nás tedy zajímavý program.

Ve středu ve 20 hodin čeká muže osmifinále poháru Českého florbalu. Na domácí půdě je vyzve prvoligový celek FBC Letka. Mužům se v minulém utkání poháru podařilo porazit extraligový celek Panthers Otrokovice 4:2. Utkání s Letkou bývají vyrovnaná a kvalitní, což značí, že se opět bude na co dívat. Soupeře aktuálně táhne Dominik Hubl s 20 kanadskými body. Další jistou oporou je brankář Petr Pospiech s 86 % úspěšností zákroků.

V sobotu poté muže čeká výjezd do Malých Hoštic, kde se utkají opět s Letkou, tentokrát v rámci 1. ligy. Bude zajímávé sledovat, jak týmy přistoupí k tomuto dvojutkání a jak se bude lišit herní výkon v 1. a 2. utkání.

Dvojutkání s Letkou pro Vás okomentoval trenér Patrik Procházka:
Jaká je pravděpodobnost, že v poháru narazíš na soupeře soutěže z 1. ligy a následně s nim hraješ hned další ligový zapas? Pohárové utkání nechám na hráčích, jestli je pro ně dostatečně motivační, vzhledem k případnému soupeři v dalším kole. Chceme se však soustředit na ligu, tam nás to bolí. Musíme předvádět takové výkony, aby nás jakákoliv sporná situace v zápase nerozhodila. Děláme pokroky, vime však, že Letka také. Na jejich půdě jsme nikdy nevyhráli, věřím, že domacím jejich nový stánek stále nesvědčí a my přerušíme šňůru porážek.

Zpět na úvod